Poradnik

/Poradnik

Pielęgnacja według Yogattractive

Linia Yogattractive jest pomyślana jako logiczna całość, podpowiadamy więc w skrócie co, kiedy, z czym i dlaczego:

Krok 1: Ranek zaczynamy od Eliksiru dla pięknej cery. Jeśli skóra jest w niezadowalającym stanie to oznacza, że brakuje jej składników budulcowych od wewnątrz. Nawet najdroższy kosmetyk nie jest w stanie ich skutecznie dostarczyć. Eliksir do picia jest odżywczą dla skóry j włosów bombą. Odżywiona skóra zareaguje na masaż wyraźną regeneracją.
Krok 2: Masaże różnorodnie i głęboko stymulują tkanki naszej twarzy. Każde 5 minut masażu sprawia, że cera regeneruje się jeszcze potem przez wiele godzin! Każdy masaż ma swoją szczególną funkcję, dlatego najlepiej jest je stosować naprzemiennie.
  • Do masażu dłońmi używamy olejku pielęgnacyjnego dobranego do cery, a olejków masz cztery do wyboru;
  • Do masażu jeżykami medycznymi (niwelacja nieestetycznych napięć i opuchlizn, silne zagęszczanie cery) można nawilżyć skórę mgiełką-serum i powtórzyć aplikację po masażu;
  • Do masażu rollerem galwanicznym (odnowa powierzchni skóry, produkcja kolagenu, piękny koloryt, niwelowanie blizn i spłycanie zmarszczek) postępujemy jak wyżej;
Krok 3: Masaż znacznie zwiększy wchłanianie później nałożonych specyfików, więc pora na pielęgnację po masażu.
  • W zagłębieniu dłoni zmieszaj 2 krople najsilniejszego nawilżacza natury, czyli kwasu hialuronowego (mamy dla Ciebie jego maksymalne stężenie i dołączoną instrukcję robienia kremu ) z dwiema kroplami wybranego olejku. Masz aktywny krem bez zbędnego balastu chemicznego.
  • Dodatkowo, od czasu do czasu możesz sobie zrobić maskę po masażu a przed pielęgnacją. Na blogu znajdziesz mnóstwo inspiracji.
Krok 4: Ćwiczenia twarzy i szyi. Wystarczy Ci około 7 minut, ale musisz być precyzyjna, stosując porady instruktora odpowiednie dla specyfiki Twojej mimiki. Filmiki są dla inspiracji, ale szanuj swoją buzię, nie eksperymentuj: gdy raz dobrze się nauczysz technik ujędrniania twarzy, są Twoje na zawsze!
Krok 5: Na wieczór. Plastry mimiczne: jeśli marszczysz pionowo brwi w ciągu dnia, robisz to także w nocy. Zaklej lwią zmarszczkę po pielęgnacji i obudź się ze spokojnym czołem.
Do poduszki możesz poczytaćRytuały piękna. Joga twarzy metodą Yogattractivea następnego dnia wypróbować jedną z mnóstwa zawartych w niej pielęgnacyjnych propozycji.
Jeśli rano bierzesz leki albo musisz od razu wypić kawę, wypij Eliksir wieczorem, 2 godziny po kolacji.
Masaż i ćwiczenia także możesz zrobić wieczorem, jeśli wtedy masz więcej czasu.
Nawilż potem dobrze buzię kwasem hialuronowym z odrobiną olejku. Możesz dodać 2-3 krople Citroseptu do mieszanki.