Joga twarzy w Słowenii

Jeszcze jeden tydzień Yogattractive naturalny anti-aging twarzy pozostanie w zielonej, idyllicznej Słowenii.Już kolejny dzień nie wytropiłam ani jednego rzuconego w trawę papierka, miasteczka toną w kwiatach i panuje kult zdrowego ruchu – także ćwiczeń twarzy!
Witamina D dla skóry
Potrzebujemy słońca dla zdrowia skóry, kości i jako genialnego antydepresanta. 
Jednocześnie, nadmierna ekspozycja potrafi trwale naruszyć kapitał kolagenowy skóry. Staje się ona cienka i pokrywa się plamkami. Piegi są fajne, przebarwienia hormonalne już nie. 

Chronić się przed UVA i UVB czy nie?
Dziś chciałam namówić Was, żebyście zwróciły uwagę na dłonie. Yogattractive to odmladzające cwiczenia i masaże twarzy ale warto zadbać o to, by młoda buzia nie kontrastowała ze zniszczonymi dłońmi. Dlatego pamiętajcie: dłonie smarujemy kremem z filtrem!
Delikatna skóra twarzy i dłoni
… wymaga ochrony przeciwsłonecznej. Bez dyskusji. Tym bardziej, że jest ona często w kontakcie ze środkami czystości, które ją osłabiają. Możesz natomiast wystawić na dobroczynny wpływ słoneczka partie skóry, gdzie jest ona grubsza i mniej delikatna. Zbieraj witaminkę D na ramiona, nogi,plecy (w sensownych dawkach, nie „usmaż” ich!). Dziewczyny: smarujemy dłonie filtrem, ok?
Jak i czym chronić cerę przed słońcem?
Kremy przeciwsłoneczne są coraz lepsze i można znaleźć dobrą ochronę bez zbędnej chemii. 
Po raz kolejny przypominam jednak, że naturalne olejki, takie jak marchewkowy, nie dają stabilnej fotoochrony. Po paru minutach filtr przestaje funkcjonować. Szkoda, ale takie są fakty.
Twarz, szyja, dekolt i dłonie
Te partie chronimy zawsze. Reszta może być naszą fabryką witaminy D3. Na plaży – to już inna historia.

Zapraszamy na zajęcia i warsztaty na: yogattractive.com/warsztaty/

#jogatwarzy #antiaging #fitnesstwarzy #naturalnyantiaging #masażtwarzy #antiagingtwarzy #hormonaltwarzy #ayurvedatwarzy

Udostępnij: