Blog

MŁODZI DOROŚLI: JOGA TWARZY W WIEKU 18-29 LAT

Joga twarzy i automasaż w młodym wieku to przede wszystkim prewencja i nauka dobrych nawyków. To wspaniały czas, by zacząć mądrze o siebie dbać. To lata kumulowania kapitału urody i zdrowia na długie lata. Jasne, nie ma tu jeszcze wiele do poprawki, choć pierwsze zaniedbania mogą objawić się trądzikiem, szarawym kolorytem czy przesuszeniem buzi. Gdy nauczymy się kontroli mimiki, zlikwidujemy nawyk zacisku szczęk i dokarmimy piękną cerę od zewnątrz i od wewnątrz, w naszych latach trzydziestych i czterdziestych będziemy błyszczeć jędrną, zadbaną twarzyczką.

DLA NAJMŁODSZYCH: CZEMU JOGA BUZI ROBI W PRZEDSZKOLACH FURORĘ?

Joga twarzy może kojarzyć Ci się z metodą dla dorosłych, i to głównie kobiet. Owszem, to jest super sposób na zatrzymywanie młodszych rysów twarzy i ładniejszej cery w dojrzalszym wieku, jednak dla Twojej córy, synka albo wnuczki, wnuka, może być wspaniałą przygodą i drogą ku harmonijnym rysom, dobremu wzrokowi i garniturowi pięknych ząbków w przyszłości, o świetnej dykcji nie wspominając. Zaskoczona? Tym bardziej poczytaj!

BLIZNY I BLIZENKI: SPRAWIAMY, ŻE ZNIKNĄ! 

Blizny potrądzikowe lub pooperacyjne trapią wiele z nas. A może miałaś małą kraksę na rowerze i skończyło się przeciętym łukiem brwiowym? Jeśli sądzisz, że najszybciej będzie na te niedoskonałości zadziałać uderzeniowo laserem czy silnym kwasem, przeczytaj ten blog i daj sobie 3 tygodnie na zobaczenie poprawy. Możesz odzyskać gładką cerę również dość szybko, a bez licznych skutków ubocznych które czasami martwią Cię potem bardziej od samych blizn!

ZDROWA TARCZYCA A JOGA TWARZY

Joga twarzy, a w szczególności ćwiczenia szyi, są bezcenne w terapii wspomagającej leczenie Hashimoto oraz niedoczynności tarczycy. Dodatkowo ujędrniają szyję, zmniejszają zmarszczki na szyi oraz likwidują drugi podbródek. Podobnie automasaż jeżykami, dłońmi czy gua-sha wspomaga zdrowie hormonalne tarczycy. W przypadku masażu dłońmi zastosuj Olejową Bazę Premium z Esencją Aromatyczną Miejski Detoks. Zawarta w niej mieszanka olejków eterycznych jest cenna dla tarczycy!

KTO DLA CIEBIE PISZE (I RYSUJE)?

Olga Szemley
„Chcę świata, w którym ludzie dbają nie tylko o cerę, ale o twarz jako całość”.
Twórczyni Yogattractive (Yogattractive.com), jedynej metody jogi twarzy i automasażu w Polsce posiadającej prestiżowy certyfikat FizjoPolska oraz jedynej potwierdzonej 12 letnimi badaniami naukowymi nad kobiecymi rytuałami pielęgnacyjnymi na pięciu kontynentach oraz na Cambridge University.
Autorka książki „Rytuały Piękna. Joga twarzy metodą Yogattractive”, przetłumaczonej również na język angielski oraz jedynych na świecie kart do jogi twarzy i automasażu! Stworzyła również profesjonalną aplikację do jogi twarzy.
Zapraszamy na Yogattractive.com, gdzie można znaleźć kilkaset filmów instruktażowych, blog, grafik zajęć oraz naszą wyjątkowo zdrową i skuteczną linię pielęgnacyjną.

BLOG HAKEREK URODY I ZDROWIA

Blogi są uzupełnieniem zajęć i warsztatow. Jeśli dobrze Ci się je czyta, spodoba Ci się również książka Olgi Szemley Rytuały Piękna. Joga twarzy metodą Yogattractive oraz nasza aplikacja na smartfona. Te materiały przybliżą Wam autopielęgnację, jogę twarzy i automasaż najlepszym wydaniu, z naukową podbudową oraz z certyfikatem fizjoterapii twarzy FizjoPolska.
Adeptki będą obserwowały poprawę stanu cery naczyniowej, braku jędrności, spłycone zmarszczki palacza i wokół oczu, plytsze doliny łez i bruzdy nosowo-wargowe, redukcję opuchlizn czy nawodnienie wcześniej przesuszonej, odwodnionej cery. Joga twarzy i automasaż są już Twoim zasięgu. Podobnie jak poprawa stanu jelit dzięki prebiotykom, kolagenowi, siarce MSM z Eliksiru dla pięknej cery i Płynnej Urody. Wypadające włosy? Pomoże biotyna i cynk z tych preparatów. Naczynka i przebarwienia? Nektar poradzi sobie i z nimi. Zmarszczki i bruzdy? Mamy Adifill i Botoks-like Amplified!